Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Bezpośredni
Importer
Tkanin
Zmień język:     

O firmie

Naszą działalność w branży tekstylnej rozpoczęliśmy w 1996 roku. W trosce  o  wysoką jakość oferowanych produktów nawiązaliśmy współpracę z wieloma renomowanymi fabrykami z Europy i Azji.

Od 2004 roku prowadzimy naszą działalność w nowym obiekcie mieszczącym się w Poznaniu przy ulicy Rakoniewickiej 17. Nowe hale o łącznej powierzchni 1 300 m²  pozwalają nam na utrzymanie stanów magazynowych na poziomie ponad miliona metrów.

Od 2006 roku jesteśmy generalnym przedstawicielem na Polskę producenta tkanin trudnopalnych norweskiej fabryki DALETEC AS.

Nasza oferta skierowana jest głównie do producentów odzieży oraz hurtowni. Naszym klientom oferujemy m.in.:
  • Tkaniny na odzież ochronną - charakteryzujące się wysoką jakością wykończenia stosowane m.in. w produkcji odzieży reklamowej, medycznej i dla gastronomii.
  • Tkaniny na odzież sportową - wykończone silikonem, teflonem lub poliuretanem
  • Tkaniny surowe - które po wykończeniu umożliwiają wykorzystanie ich w produkcji odzieży lub znajdują zastosowanie w przemyśle meblarskim (o zastosowaniu tkanin czytaj TUTAJ)

Staramy się budować stałe relacji z klientami poprzez:
  • realizowanie zamówień specjalnych
  • możliwość dostawy towaru własnym transportem
  • elastyczność w negocjacji cen.

Obserwujemy zmiany popytu zachodzące na rynku, aby móc dostosowywać naszą ofertę do potrzeb klientów. Sukcesywnie zwiększamy dostępny asortyment, poszerzamy gamę kolorystyczną oferowanych artykułów.

Dbając o wysoką jakość oferowanych produktów, wykonujemy szereg badań  potwierdzających właściwości tkanin. Dużą wagę przykładamy również do bezpieczeństwa naszych produktów.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej hurtowni w godzinach od 8.00 do 16.00 od poniedziałku do piątku.

Grant
ul. Rakoniewicka 17, 60-111 Poznań, woj. wielkopolskie
Tel.: (61) 661 75 61
 | © 2013 all rights reserved