Bezpośredni
Importer
Tkanin
Zmień język:   PL  EN

WYSZUKAJ TKANINĘ

Hurtownia Tkanin

Już od ponad dwudziestu lat dostarczamy na polski rynek tkaniny specjalistyczne, a w tym przeznaczone do wykonania odzieży ochronnej, czy też sportowej. Jako doświadczona hurtownia tekstylna zdajemy sobie sprawę, że wysoka jakość naszych produktów nie dotyczy tylko trwałości materiałów, ale i ich walorów estetycznych.

Hurtownia tkanin Grant mieści się w Poznaniu przy ulicy Rakoniewickiej 17, gdzie na powierzchni obejmującej 1 300 m2 znajdują  się  wszystkie  oferowane  przez  nas  tekstylia. Współpracujemy z cenionymi oraz znanymi fabrykami z Azji, a także i Europy, co pozwala nam znacząco poszerzyć nasz specjalistyczny  asortyment.  Nasza  oferta  jest  bardzo  elastyczna,  zarówno  pod  względem  cenowym,  jak  i  produktowym. Dlatego  też  zapraszamy  do  kontaktu,  w  celu  przygotowania  zamówienia  jak  najbardziej  dostosowanego  do  Państwa potrzeb.

czytaj więcej

KONTAKT

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe GRANT

ul. Rakoniewicka 17
60-111 Poznań

tel. +48 61 661-75-60
email: grant@grant.pl

Grant 2013 all rights reserved
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem