Bezpośredni
Importer
Tkanin
Zmień język:   PL  EN

O FIRMIE

Naszą działalność w branży tekstylnej rozpoczęliśmy w 1996 roku. W trosce  o  wysoką jakość oferowanych produktów nawiązaliśmy współpracę z wieloma renomowanymi fabrykami z Europy i Azji.

Od 2004 roku prowadzimy naszą działalność w nowym obiekcie mieszczącym się w Poznaniu przy ulicy Rakoniewickiej 17. Nowe hale o łącznej powierzchni 1 300 m²  pozwalają nam na utrzymanie stanów magazynowych na poziomie ponad miliona metrów.

Nasza oferta skierowana jest głównie do producentów odzieży oraz hurtowni. Naszym klientom oferujemy m.in.:
  • Tkaniny na odzież ochronną - charakteryzujące się wysoką jakością wykończenia stosowane m.in. w produkcji odzieży reklamowej, medycznej i dla gastronomii.
  • Wodoodporne tkaniny na odzież sportową - wykończone silikonem, teflonem lub poliuretanem
  • Tkaniny surowe - które po wykończeniu umożliwiają wykorzystanie ich w produkcji odzieży lub znajdują zastosowanie w przemyśle meblarskim (o zastosowaniu tkanin czytaj TUTAJ)

Staramy się budować stałe relacji z klientami poprzez:
  • realizowanie zamówień specjalnych
  • możliwość dostawy towaru własnym transportem
  • elastyczność w negocjacji cen.

Obserwujemy zmiany popytu zachodzące na rynku, aby móc dostosowywać naszą ofertę do potrzeb klientów. Sukcesywnie zwiększamy dostępny asortyment, poszerzamy gamę kolorystyczną oferowanych artykułów.

Dbając o wysoką jakość oferowanych produktów, wykonujemy szereg badań  potwierdzających właściwości tkanin. Dużą wagę przykładamy również do bezpieczeństwa naszych produktów.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej hurtowni w godzinach od 8.00 do 16.00 od poniedziałku do piątku.


Grant 2013 all rights reserved
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem